B2B

Naszą ofertę w kanale B2B kierujemy do wszystkich Państwa prowadzących działalność gastronomiczną, hotelarską oraz w zakresie dystrybucji produktów spożywczych, którzy chcieliby oferować swoim odbiorcom najlepszej jakości herbaty i napary klasy premium. Na nasz asortyment składa się obecnie ponad 250 produktów wielokrotnie nagradzanych najbardziej prestiżowymi nagrodami w branży herbacianej (m.in. North American Tea Championship oraz Great Taste Awards). Bezpośrednia współpraca z naszymi Partnerami to gwarancja obsługi na najwyższym poziomie.

HOTELE I RESTAURACJE

Współczesny Klient korzystający z ofert licznych hoteli i restauracji jest coraz bardziej świadomy swoich oczekiwań w zakresie jakości oferowanych usług i towarów, w tym serwowanej herbaty. W obliczu tych, jakże pozytywnych, zmian właściciele i menadżerowie lokali z segmentu HORECA stają przed nie lada wyzwaniem. I tu właśnie z pomocą przychodzi im Newby.

Newby dostarcza najlepszej jakości herbaty i napary klasy premium do hoteli i restauracji chcących oferować swoim Klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasze herbaty są również serwowane w najbardziej prestiżowych resortach wypoczynkowych, najważniejszych obiektach sportowych i instytucjach kulturalnych. W gronie naszych znamienitych międzynarodowych klientów znalazły się m.in. The Gleneages, Blenheim Palace, The Goring, czy też Jumeirah Carlton Tower. Na rodzimym gruncie możemy z kolei pochwalić się współpracą m.in. z hotelem Rialto w Warszawie, hotelem Alter w Lublinie, restauracją Belvedere w Warszawie, hotelem Poziom 511 w Podzamczu k. Ogrodzieńca, hotelem Bonerowski w Krakowie, restauracją Industrial w Krakowie, restauracją sushi Avocado w Sopocie, hotelem Admirał w Gdańsku, hotelem Podewils w Gdańsku, restauracją Litworowy Staw w Bukowinie Tatrzańskiej, cukierniami Samanta w Zakopanem i Krakowie, restauracją Zakładka w Krakowie, restauracją Warszawa Wschodnia w Warszawie oraz wieloma innymi.

Cieszy nas, iż nierzadko, po wizycie w hotelach i restauracjach serwujących nasze herbaty, goście kontaktują się z nami, aby dowiedzieć się, gdzie mogą zakupić produkty Newby na własny, domowy użytek.

Bezpośrednia, bliska współpraca z Klientami z segmentu HORECA umożliwia wspólne opracowanie planu najbardziej efektownych i efektywnych działań sprzedażowych. W ramach współpracy oferujemy naszym Partnerom zarówno profesjonalne szkolenia dla obsługi w zakresie sposobu serwowania i parzenia herbat Newby, jak i materiały POS, dostosowywane i indywidualizowane w zależności od potrzeb (stałe menu herbat, menu sezonowe – zimowe i letnie etc.) oraz wsparcie marketingowe w postaci publikacji w różnego rodzaju mediach (prasa, internet etc.).

Szeroka gama herbat i naparów, dostępnych zarówno w saszetkach, jak i w formie sypanego suszu oraz w torebkach-piramidkach, czy też w postaci niezwykle efektownych chińskich herbat rozkwitających, umożliwia dostosowanie produktu do rodzaju i specyfiki lokalu oraz sposobu świadczonych w nim usług (serwowanie herbaty w pokojach, serwis śniadaniowy, serwis popołudniowy, serwis w ośrodkach i salonach spa, w barach, restauracjach oraz podczas konferencji i różnego rodzaju wydarzeń).

Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sales@newbyteas.pl lub pod numerem telefonu (22) 646 05 57, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-17:00.

CATERING

Wybornej jakości herbaty Newby to również doskonały wybór dla firm świadczących usługi cateringowe. Mamy przyjemność i zaszczyt współpracować z najlepszymi firmami obsługującymi różnego rodzaju wydarzenia (bankiety, konferencje, imprezy plenerowe etc.) na całym świecie. Jednym z naszych partnerów w Polsce jest Belvedere Catering by Design.

Bogaty asortyment Newby, na który składa się ponad 250 produktów, w pięknej oprawie eleganckich i zarazem praktycznych akcesoriów umożliwi dopasowanie rodzaju produktu do charakteru i formy organizowanego przez Państwa wydarzenia i doda szyku każdemu z nich.

Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sales@newbyteas.pl lub pod numerem telefonu (22) 646 05 57, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-17:00.

DYSTRYBUTORZY

Trwała i owocna współpraca z dystrybutorami ma dla nas kluczowe znaczenie, dlatego od chwili jej rozpoczęcia wspieramy naszych Partnerów w zakresie wszelkich działań pro- i posprzedażowych, dostarczając niezbędne narzędzia, np. w postaci materiałów POS oraz służąc pomocą w zakresie merytorycznym (szkolenia dla handlowców, szkolenia dla obsługi pozyskanych Klientów etc.).

Jeżeli prowadzicie Państwo działalność w zakresie dystrybucji i chcielibyście podjąć współpracę z nami, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sales@newbyteas.pl lub pod numerem telefonu (22) 646 05 57, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-17:00.

DETAL

Herbaty Newby zaskarbiły sobie serca i podniebienia Klientów delikatesowych sieci detalicznych na całym świecie. Asortyment Newby obejmuje zarówno tradycyjne mieszanki dostępne między innymi w wersji saszetkowej, jak i limitowane kolekcje herbat liściastych w eleganckich puszkach oraz misternie plecione chińskie herbaty rozkwitające. W bogatej ofercie ponad 250 produktów Newby każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze herbaty można znaleźć m.in. w brytyjskich sieciach Harvey Nichols oraz Waitrose, a także w słynnym luksusowym domu towarowym Harrods w Londynie. Na rynku rodzimym herbaty Newby są dostępne w sieci sklepów Selgros oraz w wybranych sklepach Intermarche (Leszno, Luboń) i EPI (Wrocław).

Naszym partnerom detalicznym gwarantujemy elastyczność w zakresie dostosowania wielkości zamówień oraz efektywne wsparcie marketingowe, ukierunkowane na zwiększenie rotacji na półce (degustacje w sklepach, działania promocyjne w prasie i internecie etc.).

Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sales@newbyteas.pl lub pod numerem telefonu (22) 646 05 57, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-17:00.

KOSZE PREZENTOWE

Dobre relacje biznesowe, zarówno te z Partnerami i Klientami, jak i pracownikami firmy, oparte są na wzajemnym szacunku i lojalności, zaś okazyjne wyrażenie uznania za owocną współpracę z pewnością wpływa korzystnie na jej efektywność w przyszłości – kogóż bowiem nie cieszy świadomość, iż jego wysiłek jest zauważany i doceniany?

W asortymencie Newby znajdziecie Państwo szeroki wybór eleganckich i niezobowiązujących upominków w pięknych, starannie wykonanych opakowaniach. Herbaty Newby to doskonała i nietuzinkowa alternatywa dla mało już oryginalnych, a przede wszystkim niezdrowych słodyczy i alkoholu. Państwa Partnerzy w biznesie i pracownicy z pewnością docenią ich niepowtarzalny charakter i smak.

Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sales@newbyteas.pl lub pod numerem telefonu (22) 646 05 57, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-17:00.