Kolekcja ADVENT CALENDAR

Zestaw herbat i naparów w saszetkach (kolekcja Advent Calendar)

Kalendarz Adwentowy 2018 z limitowanej, świątecznej kolekcji Advent Calendar Newby to wyjątkowy zestaw herbat oraz naparów w saszetkach, utrzymany w konwencji tradycyjnych kalendarzy adwentowych i uroczych, otwieranych domków dla lalek. W 24 szufladkach ukrytych w pudełku zaprojektowanym na kształt eleganckiej londyńskiej kamienicy, w której mieści się główna siedziba Newby (N.Sethia House) znajdziecie Państwo 24 rodzaje wybornych mieszanek Newby, po 4 saszetki z danego rodzaju na każdy z 24 dni dzielących nas od Świąt (razem 96 saszetek): Assam, Black Tea & Ginger, Ceylon, Chamomile, Darjeeling, Earl Green, Earl Grey, English Breakfast, Ginseng Oolong, Green Lemon, Green Sencha, Indian Breakfast, Jasmine Blossom, Masala Chai, Milk Oolong, Moroccan Mint, Oriental Sencha, Peppermint, Pride of Africa, Rooibos Orange, Rosehip & Hibiscus, Strawberry & Mango, Summer Berries oraz Verbena. Zestaw z kolekcji Advent Calendar Newby to doskonała alternatywa dla standardowych kalendarzy ze słodyczami, a także wspaniały pomysł na oryginalny i zdrowy prezent dla każdego wielbiciela herbat oraz naparów najlepszej jakości. Każda saszetka pakowana jest oddzielnie w celu zachowania maksymalnej świeżości i ozdobiona motywem z kolekcji tradycyjnych indyjskich paszmin, należącej do pani Chitry Sethia, żony założyciela Newby, i gromadzonej przez rodzinę od ponad 200 lat. Zestaw zawiera także piękną satynową tasiemkę w kolorze czerwonym oraz bilecik ze świątecznymi życzeniami i miejscem na imię obdarowanej osoby, a więc wszelkie akcesoria niezbędne do udekorowania świątecznego prezentu.

NOTY DEGUSTACYJNE

Zachęcamy do zapoznania się z notami degustacyjnymi poszczególnych mieszanek w opisach dostępnych w zakładce "Herbaty w saszetkach".

INSTRUKCJA PARZENIA

Herbaty czarne, oolong oraz napary zalewamy wrzątkiem i parzymy: 2-3 minuty (czarne), 3-5 minut (oolong) i 3-4 minuty (napary ziołowe i owocowe). Herbaty zielone zalewamy wodą o temperaturze 80°C (po zagotowaniu wody odstawiamy ją na kilka minut, aby przestygła) i parzymy przez 2 minuty.

SKŁAD

Listy ingrediencji wchodzących w skład poszczególnych mieszanek możecie Państwo znaleźć w opisach dostępnych w zakładce "Herbaty w saszetkach".

WAGA

194g
Mało w magazynie
364,99 zł